Hakkımızda

 
EKMEL GIDA  ÜRÜNLERİ LOJ.İNŞ.SAN.TİC. A.Ş  
 
 
 
     Toptan gıda ticareti alanında 1985 yılından bu yana Denizli Aydın Muğla il ve ilçelerinde de hizmet veren Ekmel A.Ş. ÇAYKUR çay işletmeleri ve Türkiye şeker fabrikalarının bayilikleri ile başladığı bu yola, bugün Evpaş  Evyap ürünleri, p&g , Ana gıda Komili zeytin yağı, Trakya birlik yağları, Tukaş, Arbella makarna grubu, Tellioğlu un, Assan-Kington konserve, Yeni Kavaklıdere sirke, Silver  boya, Freshı’n soft, Philips  aydınlatma, Lila kağıt , Vileda ,Salti tuz, Altın cezve , Levent Kimya. Biota Bioblas Şampuan, Beypazarı maden suları, Stil ayakkabı boyası gibi 2500 ürün çeşidi ile ; Türkiye’nin sayılı markalarının bayiliklerini de  bünyesine katmıştır.  
 
 
 
    Ekmel A.Ş. gıda ve ihtiyaç maddeleri satış ve pazarlamasında Denizli,Aydın,Muğla olmak üzere 3 il ve ilçelerinde 6000 mişterisine 55 araç filosuyla 80 personeliyle sekterinde lider olmayı ve Ege bölgesinin tamamını hedefleyerek yatırımlarına devam etmektedir  
 
 
 
     Önce Müşteri Memnuniyeti” sloganıyla ilk günden bugüne kadar hizmet verdiği müşterilerine sadece ürün tedariği değil aynı zamanda merchandising hizmetleri, yerinde ürün eğitimi ve tüketici kontaktları yaparak satış sonrası faaliyetlerde de bulunmaktadır. Firmamıza özel yazılımlarla hizmet operasyonumuzun her aşamasını ölçerek ve iyi analiz ederek hizmet kalitemizi sürekli iyileştirilmektedir. her zaman içinde bulunduğu satış dağıtım sektörünün örnek kuruluşu olarak ülke ekonomisine ve çevresindeki değişime katkıda bulunmaya devam eden bir anlayışla hareket etmektedir.   
 
 
    Stratejik hedeflerimiz doğrultusunda güçlü ve emin adımlarla ilerlemeyi ve büyüme vizyonu ile 2015 yılı kadar Ege bölgesinin tümüne hizmet vermeyi hedefliyoruz.

 

 

EKMEL A.Ş
EFT Home Center
Vipin Shop
Gold Case
© 2012 |