EKMEL GIDA A.Ş.

Gıda toptancılığı alanında Bölge'nin büyük firmalarından olan Ekmel A.Ş., dinamik gelişim sürecinde teknolojik ve sektörel yeniliklerin izlendiği ve uygulamaya konulduğu firma olarak da tanınmaktadır.

Denizli Merkezli Ekmel A.Ş. Denizli, Aydın, Muğla, Burdur, Manisa İlleri ve ilçelerinde toplamda 5500 müşteri portföyüne sahiptir. Güçlü ve geniş lojistik alt yapısı ile bayilerine doğru ürün, doğru fiyat ve doğru zamanlama ile en kaliteli hizmeti vererek koşulsuz müşteri memnuniyetini hedeflemiş ve bu stratejisini sürdürerek bugüne ulaşmıştır.

Ekmel Gıda ; Çaykur Şeker Fabrikası Temsilciliği, Evyap Evpaş ürünleri, Komili Zeytin Yağı, Trakya Birlik Ayçiçek Yağı, Tukaş Salça ve Reçelleri, Billur Tuz, Arbella Makarna, Tellioğlu Un, Kavaklıdere Sirke Grubu, Lila Kâğıt, Vileda, Levent Kimya, Bioblas Şampuanları, Beypazarı Soda, Ege Kadayıf, Pakmaya, Sony Pil, Vissplus, Yayla Bakliyat, Akmina, Saray Bisküvi, Altın Cezve, Nar Şeker, Bornova Murat Küp Şeker, Helta Helva ve Gündüz Gofret gibi birçok yerel ve ulusal markaların ürünlerini ayrıca kendi markası ile Ekmel Şeker ürünlerini müşterilerine sunmaktadır.

Ekmel Gıda Ürünleri Loj. İnşaat San Aş.; 10.000m2'si kapalı, 3000m2'si açık toplamda 13.000m2 alanda ,tecrübeli ve geniş kadrosu ile müşterilerine hizmet vermektedir. 1975‘ten beri‘’ Daima İyiye’’ sloganıyla 42 yıldır hizmet vermenin gururuyla, önce müşteri memnuniyeti diyerek faaliyetlerine devam etmektedir.

İletişim
Ekmel A.Ş.Merkez
Adres Bilgilerimiz
Zafer Mahallesi Yavuz Selim Caddesi No:5/1
Merkezefendi / DENİZLİ
Telefon Numaramız
0258 371 92 72 (pbx 4 hat)
Sipariş Hattı
0554 893 24 07
Mail Adresimiz
sezgin@ekmel.com.tr